Menu Zamknij

Najczęściej zadawane pytania

Apartament położony jest w odległości ok. 600-800m od morza oraz ok. 20 m od Zalewu Wiślanego.

Apartament położony jest w pobliżu wszystkich punktów użyteczności publicznej, sklepy, bary, plaża w zasięgu ręki, biblioteka – ok. 5 min

Tak, do apartamentu przydzielone jest jedno bezpłatne indywidualnie oznaczone miejsce postojowe. Teren jest ogrodzony

Tak, w naszym apartamencie dostępny jest internet WIFI bezpłatny

Odpowiadając na to pytanie , zawsze informujemy, że kochamy wszystkie zwierzęta, jednakże z przykrością musimy stwierdzić, że zabronione jest przebywanie z pupilami.

Apartament wyposażony w :
– lodówk z zamrażarką,
– płytę indukcyjną,
– zmywarkę,
– pralkę,
– czajnik,
– ekspres do kawy,
– naczynia (tj. talerze, szklanki , sztuće itp.) dla 8 osób

W apratemencie zabronione jest smażenie ryb oraz palenie tytotniu tj. papierosów.

Tak, pobierana jest opłata klimatyczna przy dokonywaniu zameldowania . Wysokości opłaty klimatycznej ustalona jest na podstawie Uchwały Rady Miejskiej w Krynicy Morskiej.
W roku 2019 opłata klimatyczna wynosiła 2zł /osoba/doba

Regulamin obiektu

1.Apartament wynajmowany jest na doby. Doba rozpoczyna się od godziny 16.00 w dniu przyjazdu i trwa do godziny 10.00 w dniu wyjazdu.
2.Zameldowanie, odbiór kluczy odbywa się po telefonicznym kontakcie.
3.Należność za pobyt oraz dodatkowe opłaty ( kaucja, opłata klimatyczna, sprzątanie końcowe ) pobierana jest w dniu przyjazdu, w momencie zameldowania, zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem rezerwacji.
4.Kaucja pobrana w dniu przyjazdu, zwracana jest po zakończeniu pobytu, w momencie zdania pokoju lub apartamentu.
5.Gość powinien pozostawić apartament w stanie czystym, schludnym czyli wyrzucone śmieci, resztki jedzenia, pomyte naczynia, zdjęte pościele w apartamentach . W przypadku rażących uchybień co do porządków, stwierdzonych dokonanych uszkodzeń, zniszczeń, kaucja zostanie przekazana na poczet rozliczeń.
6.Obowiązuje zachowanie ciszy od godziny 22.00 do 6.00 następnego dnia.
7.Zachowanie gości nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych gości, mieszkańców.
8.Ilość gości zajmujących pokoje nie może być większa niż ustalona z właścicielem obiektu. Wprowadzanie do apartamentu osób odwiedzających wyłącznie za zgodą właściciela obiektu.
9.Goście otrzymują komplet kluczy do drzwi wejściowych oraz klatki schodowej. Goście proszeni są o zamykanie drzwi do apartamentu na klucz - nie bierzemy odpowiedzialności za pozostawione rzeczy na terenie całej posesji.
10.Za zgubienie kluczy pobierana jest dodatkowa opłata.
11.Parking na terenie posesji przeznaczony jest tylko dla gości naszego obiektu. Parking jest bezpłatny oraz niestrzeżony. Nie ponosimy odpowiedzialności za pojazdy pozostawione na parkingu oraz rzeczy znajdujące się w tych pojazdach.
12.Gości korzystających z parkingu prosimy o zamykanie na noc bramy wjazdowej na teren posesji.
13.Goście odpowiadają materialnie za wszelkie uszkodzenia oraz zniszczenia powstałe z ich winy lub z winy ich podopiecznych oraz gości ich odwiedzających.
14.Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie w apartamentach grzałek, żelazek elektrycznych i innych podobnych urządzeń nie stanowiących wyposażenia pokoju.
15.Zabrania się palenia papierosów w apartamencie oraz na klatce schodowej.
16.Zabrania się gotowania i smażenia potraw pozostawiających intensywny zapach ( np. smażenia ryb itp).
17.Zabrania się wprowadzania wszelkich zwierząt na terenie obiektu oraz do apartamentów.
18.W przypadku zauważenia jakichkolwiek nieprawidłowości lub usterek prosimy o niezwłoczne poinformowanie właściciela apartamentu.
19.Zapoznanie się z powyższym regulaminem jest obowiązkiem każdego z gości. 20.Nieznajomość regulaminu nie zwalnia od przestrzegania zasad w nim zawartych.
21. Nie przestrzegania niniejszego regulaminu przez gości, będzie skutkowało natychmiastowym zakończeniem pobytu przez nakaz opuszczenia obiektu, bez zwrotu zapłaty za wykupiony pobyt.